WebQuest

Kreativiteti i Nxėnėsve

Task

20100617125347JuPeH.bmp

  
"Learning to think in new ways"
"Mėsoni tė mendoni nė mėnyra tė reja"

  •  Detyra nga ky web quest pėr nxėnėsit ėshtė tė realizojnė ēdo njėri nga njė krijim personal, nėpėrmjet tė cilit do t'i shprehin idetė e tyre, dėshirat, do tė bazohen nė intutitėn dhe imagjinatėn fėmijnore, do tė tregojnė pėrkushtimin dhe angazhimin e tyre, i cili do tė shkojė nė zhvillim.
  1. Mendoni njė prezantim tuajin nė klasė pėr ēfarėdo lėmie?

  2. Punoni sipas dėshirės tuaj?

  3. Sjellni me vete punimin tuaj qė e keni zgjedhur dhe punuar?

  4. Nisuni nga idea e parė e juaja?

  5. Pėrpunojeni derisa tė ju duket e pėrkryer?

AttachmentsDescription: Shembull: Video me punime kreative tė fėmijėve

The Public URL for this WebQuest:
http://zunal.com/webquest.php?w=62386
WebQuest Hits: 19,707
Save WebQuest as PDF

Ready to go?

Select "Logout" below if you are ready
to end your current session.