WebQuest

Письменники Рівненщини

Process

20141204034534uHeba.jpg

І етап

1. ÐŸÐµÑ€ÑˆÐ° Ð»Ñ–тера слова - перша у назві міста, у якому закінчив школу рівненський письменник. Він відомий не тільки своїми художніми творами, а й мистецькими роботами. Відповідь знайдете на сайті Рівненської обласної бібліотеки для дітей.

2. Ð”ругу Ð»Ñ–теру дізнаєтеся з назви поетичної збірки відомого рівненського поета, прозаїка та журналіста, яка була другою ÑÐµÑ€ÐµÐ´ надрукованих. Будьте уважними! Це перша літера у назві  ÐºÐ½Ð¸Ð³Ð¸. Щоб дізнатись відповідь, відвідайте віртуальну Ð²Ð¸ÑÑ‚авку.

3.Третя Ð»Ñ–тера - початкова у Ð½Ð°Ð·Ð²Ñ– книги відомого рівненського поета-гумориста, яка була надрукована сьомою з-поміж його збірок гумору та сатири. Відповідь шукайте за цією адресою.

4. Пропонуємо вам познайомитись з Рівненською обласною організацією Національної спілки письменників України. Початкова літера прізвища ÑÐ¾Ñ€Ð¾Ðº шостого Ð¿Ð¸ÑÑŒÐ¼ÐµÐ½Ð½Ð¸ÐºÐ°  є Ñ‡ÐµÑ‚вертою Ð² загаданому слові. Шукайте Ñ‚ут.

5. ÐŸ'яту літеру зможете дізнатись, прочитавши інформацію про відомого рівненського письменника, журналіста, редактора. Серед його творів - видана у 1989 році (видавництво "Веселка") історична повість про Гомера. Потрібну вам початкову літеру Ð½Ð°Ð·Ð²Ð¸ книги Ð·Ð½Ð°Ð¹Ð´ÐµÑ‚е на віртуальній книжковій виставці.

6. Шоста Ð»Ñ–тера слова є останньою у прізвищі відомого поета, драматурга, перекладача, кіносценариста. Він народився у Львові, виріс і навчався у Рівному. Поет є одним із засновників літературного угрупування "Бу-Ба-Бу",  Ñ‡Ð°ÑÑ‚о зустрічається з рівненськими читачами. Відповідь тут.


Сподіваємось, ви правильно склали загадане слово. Прізвище автора Ð¼Ð¾Ð¶ÐµÑ‚е дізнатись, скориставшись Ð¿Ð¾ÑˆÑƒÐºÐ¾Ð¼ Ð½Ð° цьому ÑÐ°Ð¹Ñ‚іАбо можете розгадати Ñ€ÐµÐ±ÑƒÑ, де зашифроване прізвище письменника.

ІІ етап

Прізвище автора та назву книги надішліть на адресу vidin13@ukr.net, тема листа - квест.
Обов'язково вкажіть своє ім'я та номер комп'ютера, за яким працюєте. 
Ті, хто дали правильну відповідь,отримають підказки для завершення квесту.

ІІІ етап

Опрацюйте отримані джерела Ñ– зробіть повідомлення про письменника та його книгу, продемонструйте її іншим учасникам.

Після завершення роботи відвідайте сторінку ВИСНОВОК.
   

The Public URL for this WebQuest:
http://zunal.com/webquest.php?w=191249
WebQuest Hits: 7,831
Save WebQuest as PDF

Ready to go?

Select "Logout" below if you are ready
to end your current session.