WebQuest

Літературне русло Херсонщини

Introduction / Вступ

20190627084806ygyRu.png

         Безмежний степ і кучерявий від верб Дніпро, піски і лимани, Чорне і Азовське моря, рукотворне Каховське море, диво-ліси, пшениця і кавуни - все це щедра південна земля Херсонщини. Але найбільше багатство нашого краю - талановиті люди, серед яких вирізняються поети, прозаїки, драматурги.
        Засніженим лютневим вечором 1959 року було створено Херсонську обласну організацію Національної спілки письменників України (НСПУ).
З нагоди її 60-річчя працівники інформаційно-бібліографічного відділу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова створили перший вебквест «Літературне русло Херсонщини».
        Метою пропонованого вебквесту є популяризація творчості херсонських поетів та прозаїків, знайомство з інформаційними ресурсами бібліотек та підвищення інформаційної (бібліотечно-бібліографічної) культури квесторів.
        За формою пропонований вебквест є пошуково-пізнавальним, а саме передбачає пошук інформації на пропонованих сайтах та в електронних каталогах бібліотек.
      Квесторами можуть бути як команди, так і окремі гравці. Якщо грають команди, кожна з них перед початком гри має обрати собі один з пропонованих нікнеймів: «Блогери», «Геймери», «Хакери» та «Юзери».

        Переходьте до розділу "Завдання" / "Tasks" в меню зліва

        Бажаємо успіху!!!

The Public URL for this WebQuest:
http://zunal.com/webquest.php?w=411859
WebQuest Hits: 2,657
Save WebQuest as PDF

Ready to go?

Select "Logout" below if you are ready
to end your current session.